Uncategorized

stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznych nowości. Często mówi się że moda polska w porównaniu do innych krajów zaledwie raczkuje, aczkolwiek gdyby jednak przyjrzeć się temu wszystkiemu akuratniej polscy producenci są w stanie przedstawić ludziom naprawdę ciekawe pomysły!
Od modnych fasonów po wysokich lotów materiały. Gdzie jest problem klientów? Brak dostatecznych kompetencji projektantów czy może szukający ludzie są zbytnio rygorystyczni w swoich wyborach?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci zauważając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są popularniejsze oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, czy innej części garderoby ludzie nie muszą szukać u naszych sąsiadów a wystarczy jedynie zagłębić się w regionalny asortyment.

Podsumowując postarajmy się pokochać to co Polskie! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę Polskim projektantom i innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety

Możliwość komentowania stylowe-bransolety.pl została wyłączona