Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe słowa opisujące typową damę? My znamy: uczucie, rodzina i wyglad. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Jakich doznań pragną panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak postrzega samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują oby dwie strony? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednakże nie akceptują zachowania w nieskończoność zaangażowanego kochanka. Jak bardzo często mawiają z jednej strony pragną tkliwości, zaangażowania w uczuciu, jednakże z drugiej strony skrycie marzą o tym żeby obecny facet czasami stawiał opór, bywał nie do zdobycia. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom też kochają zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy uwaga osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc jak dogodzić oczekiwaniom wyjątkowych kobiet? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe lub wielkie potrzeby, żeby pamiętać które z nich są najważniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, nawyk bycia nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z wybranką. Pamiętaj, że to dyskusja jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź należy podtrzymywać często drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później zawsze wygasa. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona