Uncategorized

ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale społecznościowe oraz poradniki pisane są głównie z myślą o kobietach oraz są wskazane dla płci pięknej. Dlaczego tak się dzieje skoro męska część świata mody jest równie ciekawa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęto że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są chętni do pogawędek na temat ubioru czy też dbania o wygląd. Damy uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o stylu mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju ma się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym mankamentem polskich marek jest pomysł prezentacji odzieży w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupców zniechęca bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak kupuje to w czym czuje sie dobrze nie patrząc na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zapytajmy siebie o najbardziej istotną rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, jak mówią najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są stylowe wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki

Możliwość komentowania ekskluzywne-bransoletki.pl została wyłączona